Schar – Karácsonyi sütőtanfolyam 1. 2016.11.27

A Schär idén karácsonyi sütőnappal kedveskedett a gluténérzékenyeknek, melyekre regisztrációval lehetett jelentkezni. Nagy öröm ért, hiszen engem kértek fel, hogy legyek a "háziasszony". Az első nap a maira esett. Három csapattal dolgoztam a mai napon, és mondhatom, hogy szuper kis társaságok voltak, vidám, felszabadult hangulatban teltek a sütögetések. Az idő hamar eltelt, a két órás [...]

2016.10.08. – XIV. Szegedi gluténmentes nap

Ismét Szegedre látogattam el, a lisztérzékeny napra. Ugyanúgy , mint tvaly a kerekasztal beszélgetésre voltam hivatalos Dórival ( Dóri Kiss ) és Gergővel (Gergely Csermely ) egyetemben. Megmondom őszintén szeretk ide menni, mert ez olyan jó ki kötetlen beszelgetős 45 perc, és szerintem a hallgatok kicit bele is látnak a mi éetünkbe, hisz ez erről [...]

TOFFIFEE (GLUTÉN,TEJ,TOJÁS,CUKORMENTES)

Szóval, van a Toffifee.. Hogy én azt mennyire imádtam.. Oké, oké.. gluténmentes. de ott van benne a fránya tej, cukor, és mogyoró :( Én pedig enni szerettem volna :D Naná, hogy elkészítem magamnak.. És naná, hogy olyan verzióba, hogy megehessem.. Lecseréltem mindent, és most is a jó öreg datolya barátomhoz nyúltam, hogy segítsen nekem a [...]

2016. október 3.|Csokoládék|

EXTRA DIÉTÁS SPORT SZELET (GLUTÉN,TEJ,CUKOR,SZÓJAMENTES)

Hozzávalók: 75 gr Nocarb kakaós muffinpor 1,6 dl kókusztej édesítő 15 gr olaj Ebből süssünk egy lapot!!! Ebből egy 22 dkg os süti lesz, ezt fogjuk alapul venni a sport szelethez!! Továbbá: 15 cukrozatlan kakaópor 10 dkg margarin ízlés szerint édesítő 20 gr rumaroma 2-3 ek kókusztej (annyit adjunk hozzá, hogy gyúrható állagú legyen!!) + [...]

2016. október 2.|Csokoládék|

Epres morzsás (glutén,tej,cukor,szójamentes)

Hozzávalók: 12,5 dkg Nocarb rost sütőmix 2 ek édesítő (1:4) 3 db tojás 4 dkg kókuszolaj 1 kk fahéj + kb 20 dkg eper (nekem fagyasztott volt) + 1 ek mézpótló (paleosoknak méz!) + kb 1 ek Nocarb almarost Elkészítés: A tészta hozzávalóit összemorzsoljuk, majd a felét egy 18x18 as szilikon formába tesszük. Az epret felengedjük, [...]

2016. szeptember 19.|Nocarb|

Paleo központ – Székesfehérvár – 2016.09.17

Ma délelőtt Székesfehérváron jártam a Paleo Központban, ahol ma süti napot tartottunk :) Megmutattam hogyan lehet profiterolt, dara sütit, palacsintát és gofrit készíteni glutén,tej,cukor,szójamentesen,minimális szénhidráttal..Nagyon jó volt ismét, és külön örülök, hogy találkoztam már ismert arccal (Anita :D ), és violt egy iciri kislányka illetve egy kismamám és kispapám :) Nagyon köszönöm nektek a mai [...]

2016. szeptember 19.|Paleo Központ|

Mester sütőtanfolyam – Budapest – 2016.08.27 – Dandár u.

Ma ismét sütőnapot tartottam a Mester család boltjában Budapesten a Dandár utcában! Megmondom nektek őszintén, én imádom csinálni, jó a hangulat, aranyos - kedves kis "tanulók". Igazi csajos délelőttre sikeredett a mai:) Nagyon jó hangulatban telt :) És hogy nem tudnak kenyeret sütni!!!! Dehogynem, nézzétek meg a fotókat, csodaszép kenyereket készítettek a lányok!!! Köszönöm szépen [...]

2016.07.16. MESTER CSALÁD – BP. DANDÁR U 22.

Ma a Mester család boltjában tartottam sütőtanfolyamot (ezúton is köszönöm a lehetőséget Miklós Mesternek , Martinának Tina Taba a szervezést, és Enikőnek, hogy segített a helyszínen nekem <3 ). Szuper nap volt, komolyan.. És nagyon aranyosak voltak a kis "tanítványok", és itt is szeretném mondani, hogy igenis ügyesek vagytok!!!!!! Tudjátok, ilyenkor úgy szoktak ám jönni, [...]

2016.07.02 – Paleo Központ – Székesfehérvár – Paleo Streed food

Ma Székesfehérváron jártam a Paleo Központban, ahol NoCarb Noodlerost sütőmixből készültek streed food finomságok. Megmutattam hogyan lehet finom hamburger zsemlét, hot-dog kiflit, Mekis almástáskát s lángost készíteni szénhidrátmentesen :) Nagyon aranyosak voltak a jelenlévők, igazán öröm volt köztük lenni! :) Találkozunk ismét szeptemberben egy igazi 'süti fesztiválon" :D    

2016. szeptember 19.|Paleo Központ|
Go to Top